Punktmassaaž

Loomade punktmassaaž tugineb 5000-aastase traditsiooniga Hiina klassikalise meditsiini põhimõtetel ja seda loetakse Eestis täiendmeditsiiniks.

Loetelu levinumatest lemmiklooma terviseprobleemidest, mille puhul soovitan toetava- ja taastusravina punktmassaaži:

Artriit ja muud tugi- ja liikumiselundkonna haiguslikud seisundid ja vaevused (pea-, kaela- ja seljavalu, puusaliigese düsplaasia, patella luksatsioon, kasvuvalu), käitumisprobleemid (agressioon, stress/ärevus, hirm, lein, erinevad stressireaktsioonid), kuseteede probleemid, seedeprobleemid (kõhukinnisus ja -lahtisus, seedehäired, oksendamine), hingamisteede probleemid (astma, bronhiit), kõrvaprobleemid (infektsioon, kuulmislangus), silmaprobleemid (nägemisteravuse langus, konjunktiviit), nahaprobleemid (kuiv, sügelev nahk, allergilised reaktsioonid), kastreerimise ja steriliseerimise taastusravi, mitmesugused traumad, kuumarabandus, šokk.

Lisaks toetab punktmassaaž looma immuunsüsteemi (eriti aktuaalne aastaaegade üleminekul), aitab toime tulla nii krooniliste haigusseisundite kui ka kolimisest ja omaniku vahetusest põhjustatud stressiga, leevendab vananeva looma enesetunnet ja sobib hästi toetus- ja postoperatiivsekes taastusraviks.

Lisaks pakun koerte ja kasside klassikalist lihasmassaaži, ravimassaaži  ja lümfimassaaži ja nõustan loomaomanikke traditsioonilises taimeravis e. herbalistikas.

Soovi korral õpetan lihtsaid punktmassaaži võtteid oma lemmiku aitamiseks.

Esmane koduvisiit 1.5h (sisaldab anamneesi) €50, korduv 55 min  €45. Toimetan Tallinna piires ja lähiümbruses (kuni 15 km). Korduv konsultatsioon võimalik ka videosilla vahendusel.